Gryfoniki szczenięta na sprzedaż
Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zlot gryfoników
26-09-2016, 19:46
zlot gryfoników
Chciałam prosić o rozważenie miejsca zlotu, ponieważ nie każdy może tak daleko jechać szczególnie z południa Polski. Mój pies źle znosi podróż i tak daleka wyprawa to cały dzień. Wiem że Iłki są sprawdzone i jest pięknie, ale też chciałabym pojechać na zlot i spotkać się z miłośnikami gryfoników.
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-09-2016, 21:02
RE: zlot gryfoników
My przyjeżdżamy na zlot z Gdyni. Zawsze dla kogoś zlot będzie daleko. Z tego co wiem, to właśnie miejsce było wybierane, aby było mniej więcej po środku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-10-2016, 20:46
RE: zlot gryfoników
(26-09-2016 19:46)urwis napisał(a):  Chciałam prosić o rozważenie miejsca zlotu, ponieważ nie każdy może tak daleko jechać szczególnie z południa Polski. Mój pies źle znosi podróż i tak daleka wyprawa to cały dzień. Wiem że Iłki są sprawdzone i jest pięknie, ale też chciałabym pojechać na zlot i spotkać się z miłośnikami gryfoników.
Pozdrawiam

Iłki zostały wybrane własnie dlatego, że są w centrum Polski i każdy ma równe szanse na dotarcie.Fakt, że jedni mają bliżej drudzy dalej, ale na to nie ma rady.Na zlot przyjeżdżają ludzie z Wrocławia i z Gdańska a więc dwa krańce Polski.
Zlot zawsze jest organizowany w sobotę i niedzielę, a niektórzy przyjeżdżają już w piątek.
Pieskowi można podać środki p/wymiotne(od weterynarza) oczywiście przed podróżą psa nigdy nie karmimy.Zapraszamy będzie naprawdę miło.

"BARGEST" - Warszawskie Gryfoniki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości