Stworzenie nowoczesnego portalu o gryfonikach
Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witamy
14-12-2017, 00:06
Witamy
Z Warmii - ja i moja belgijka czyli Rebarborka Corsairey Casch.Pepsi - bo tak ją nazywamy- została adoptowana przez nas rok temu i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Jestem wielbicielķa gryfonikow i bardzo mnie cieszy każde spotkanie z przedstawicielem tej rasy. Chociaż akurat to tak rzadko się zdarza... Chyba dlatego w przyszłym roku wybiorę się na zjazd .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2018, 18:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2018 18:04 przez joanna bohdziun.)
RE: Witamy
(14-12-2017 00:06)agda napisał(a):  Z Warmii - ja i moja belgijka czyli Rebarborka Corsairey Casch.Pepsi - bo tak ją nazywamy- została adoptowana przez nas rok temu i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Jestem wielbicielķa gryfonikow i bardzo mnie cieszy każde spotkanie z przedstawicielem tej rasy. Chociaż akurat to tak rzadko się zdarza... Chyba dlatego w przyszłym roku wybiorę się na zjazd .

Witam, do zobaczenia na VI Zlocie Gryfoników, 23 czerwca, w "Ilkach" nad Zalewem Sulejowskim.

JB - Radosne Nastroje
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-01-2018, 23:27
czesc!

https://www.aasapolska.pl/
12-03-2018, 14:54
Witaj Duży uśmiech
19-03-2018, 14:41
Cześć wszystkim Uśmiech
Chciałabym wziąć pod swoje skrzydła gryfonika i dlatego znalazłam się na tym forum,żeby rozeznać się w temacie i dowiedzieć się więcej o opiece nad nimi

Zdarzenia rosną i potęgują się wraz z charakterem.
30-07-2018, 17:37
Cześć. Mam nadzieje, że znajdziesz tu odpowiedzi na poczukiwane pytania Uśmiech

Cellulit spędza ci sen z powiek? Sprawdź http://cellulitowo.pl/pozbyc-sie-celluli...-cellulit/
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości