Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
15-06-2017, 14:36
Witam
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum i ich urocze psiaki .
mam na imię Agnieszka mój gryfonik wabi się Popek ma 2 lata i jest rudym wesołym brabantczykiem. Miło nam gościć w Waszym gronie.Pozdrawiamy ze słonecznej Częstochowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-06-2017, 00:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-06-2017 00:40 przez griffons.pl.)
RE: Witam
Witam aczkolwiek mam złe doświadczenia z właścicielami psów z hodofli zarejestrowanych w innych związkach niż ZKWP. Wszystkie prezentowane psy u nas muszą posiadać rodowody uznawane przez ZKwP i FCI. Dlatego nie mogę zaakceptować prezentacji tego psa.
29-06-2017, 20:24
(27-06-2017 00:38)griffons.pl napisał(a):  Witam aczkolwiek mam złe doświadczenia z właścicielami psów z hodofli zarejestrowanych w innych związkach niż ZKWP. Wszystkie prezentowane psy u nas muszą posiadać rodowody uznawane przez ZKwP i FCI. Dlatego nie mogę zaakceptować prezentacji tego psa.

Przepraszam ale błędnie zinterpretowalam informację na stronie Związku Hodowców Psów Rasowych ,że została zawarta umowa na mocy której Związek Kynologiczny w Polsce FCI honoruje rodowody wydane przez ZHPR .trudno zatem nie będę nalegac,nie zajmuję się profesjonalnie hodowlą psów na sprzedaż i posiadam gryfonika tylko dla siebie .Dziękuję i pozdrawiam
29-06-2017, 23:47
Cytat:nie zajmuję się profesjonalnie hodowlą psów na sprzedaż i posiadam gryfonika tylko dla siebie

Jeśli zatem posiada go Pani tylko dla siebie to po co reklamuje go jako reproduktora na stronach ZHPR ?
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości