Stworzenie nowoczesnego portalu o gryfonikach
Witaj! (LogowanieRejestracja)


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stworzenie nowoczesnego portalu o gryfonikach
01-11-2016, 22:51
Post: #1
Ostrzeżenie Stworzenie nowoczesnego portalu o gryfonikach
Za namową wielu z Was postanowiliśmy zrobić „ zrzutkę”
na stworzenie nowoczesnego portalu griffons.pl. Prowadzimy go od 8 marca 2013 – całkowicie non-profit. I tak ma zostać.

Ale utrzymanie serwisu kosztuje (hosting, domena). Chcemy rozwijać się i stworzyć nowoczesny portal obsługujący również urządzenia mobilne. Świat idzie do przodu, technologie i standardy zmieniają się w błyskawicznym tempie. Dlatego postanowiliśmy zlecić stworzenie takiego portalu Firmie ,bo tylko pasjonaci stale doskonalący swoje umiejętności mogą stworzyć taką stronę.

Dotąd wszystko robiliśmy własnymi siłami, ale pewnego pułapu „nie przeskoczymy”. Dlatego za namową ośmielamy się Was prosić o wsparcie. Stawiamy na fundraising. Każda złotówka (dosłownie!) będzie bardzo pomocna i zbliży nas do tego celu.

W ciągu kilkudziesięciu miesięcy funkcjonowania w sieci nasz portal stał się bardzo popularny i dzięki dobrej pozycji w Google odwiedziło nas już ponad 10 tysięcy użytkowników!

Zatem okazuje się, że jest o czym i dla kogo pisać. I choć ciężko jest nam konkurować np. z serwisem http://ingrus.net/griffon/en/ wiemy, że w dobie tylu pseudo związków zrzeszających pseudo-hodowle wierzymy, że taki serwis jest potrzebny – jako forum dobrych praktyk, jako kanał promocyjny, czy serwis informacyjny adresowany do aktualnych jak i do przyszłych hodowców, i właścicieli gryfoników nie tylko z Polski.

Wpłaty można dokonać w serwisie zrzutka pod adresem
zrzutka.pl/a625kx
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Stworzenie nowoczesnego portalu o gryfonikach - griffons.pl - 01-11-2016 22:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości