Stworzenie nowoczesnego portalu o gryfonikach
Hello There, Guest! (LoginRegister)

Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Schronisko w Korabiewicach - interwencja
03-02-2015, 19:19
Schronisko w Korabiewicach - interwencja
Schronisko w Korabiewicach pisze na swojej stronie internetowej, że zostało opiekunem prawnym bardzo dużej ilość psiaków w typie rasy z interwencji. A na zdjęciu głównym brabantczyk Huh http://www.schronisko.info.pl/interwencja012015 ? Podobno "hodoffla" była zarejestrowana w Związku (!).
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
03-02-2015, 19:36
RE: Schronisko w Korabiewicach - interwencja
Znalazłam numer kontaktowy. Zadzwonię tam jutro i się czegoś spróbuje dowiedziec.
04-02-2015, 11:44
Dzwoniłam. Gryfoniki są dwa, czekają na sterylizację i kastrację. Jakaś fundacja się nimi zainteresowała. Nie ma pojęcia jaka?
Zaproponowałam DT, ale jako, że mieszkam daleko od schroniska i nie wiadomo jak moje stado przyjmie tymczasowiczów, a psiaki mają ciepło i jedzenie, co im na razie wystarcza, stwierdziłyśmy, że poczekamy.
04-02-2015, 17:34
Mam nadzieję, że szybko znajdą nowe, dobre domki na dobre i złe/ Póki co myślę, że najważniejsze to wesprzeć schronisko finansowo.
05-02-2015, 17:39
To hodowla Rosołowe Gwiazdki, prowadzona razem z hodowlą Z kwiatu Magnolii i innymi na lewo. W niej mydło i powidło i szczeniaki na allegro w ciągłej sprzedaży rasy dowolnej. Od dawna przed nimi przestrzegam hodowców i nabywców szczeniąt. Biznes rodzinny pod auspicjami ZKwP.

Griffon Hof - Warszawskie Gryfoniki
http://www.gryfoniki.com
Serce mamy szczenięta! Serce
Visit this user's website Find all posts by this user
05-02-2015, 17:49
Dla mnie smutne jest to, że takie rzeczy dzieją się również pod skrzydłami ZKwP. Dziękuję za ujawnienie nazwy tej "hodoffli". Myślę, że trzeba o takich rzeczach mówić głośno.
05-02-2015, 22:41 (This post was last modified: 05-02-2015 23:05 by joanna bohdziun.)
(05-02-2015 17:39)griffonhof Wrote:  To hodowla Rosołowe Gwiazdki, prowadzona razem z hodowlą Z kwiatu Magnolii i innymi na lewo. W niej mydło i powidło i szczeniaki na allegro w ciągłej sprzedaży rasy dowolnej. Od dawna przed nimi przestrzegam hodowców i nabywców szczeniąt. Biznes rodzinny pod auspicjami ZKwP.

Tak mi się intuicyjnie skojarzyła ta hodowla z ogłoszeniem w Alegratka o sprzedaży "ślicznych gryfoników brukselskich z książeczką zdrowia i metryką" za 700zł

Dla mnie szokującą jest również wiadomość, że weterynarz, o której mowa w materiale emitowanym w TVN-Uwaga, jest zatrudniona w renomowanej lecznicy w Łodzi.

JB - Radosne Nastroje
06-02-2015, 13:43
A ja się pytam gdzie są hodowcy którzy sprzedali tam swoje szczenięta, chyba powinni przynajmniej teraz zainteresować się ich losem.
06-02-2015, 13:52
(05-02-2015 22:41)joanna bohdziun Wrote:  
(05-02-2015 17:39)griffonhof Wrote:  To hodowla Rosołowe Gwiazdki, prowadzona razem z hodowlą Z kwiatu Magnolii i innymi na lewo. W niej mydło i powidło i szczeniaki na allegro w ciągłej sprzedaży rasy dowolnej. Od dawna przed nimi przestrzegam hodowców i nabywców szczeniąt. Biznes rodzinny pod auspicjami ZKwP.

Tak mi się intuicyjnie skojarzyła ta hodowla z ogłoszeniem w Alegratka o sprzedaży "ślicznych gryfoników brukselskich z książeczką zdrowia i metryką" za 700zł

Dla mnie szokującą jest również wiadomość, że weterynarz, o której mowa w materiale emitowanym w TVN-Uwaga, jest zatrudniona w renomowanej lecznicy w Łodzi.

Ta Pani weterynarz to podobno córka właściciela tej niby hodowli.O matko

"BARGEST" - Warszawskie Gryfoniki
06-02-2015, 17:05
(06-02-2015 13:43)lilka Wrote:  A ja się pytam gdzie są hodowcy którzy sprzedali tam swoje szczenięta, chyba powinni przynajmniej teraz zainteresować się ich losem.

Popieram. Podobno są dwa gryfoniki i brabantczyk (podobno było widać w "Uwadze", ja nie oglądałam). Gdzieś musieli kupić szczeniaki. Z resztą jakiś czas temu było ostrzeżenie o tej hodowli: http://www.gryfoniki.fora.pl/hodowle-gry...o,585.html Swoją drogą chyba można ustalić z jakiej hodowli pochodziły te psy, muszą mieć tatuaże.
Post Reply 

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)