Stworzenie nowoczesnego portalu o gryfonikach
Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze strzyżeniem gryfonika belgijskiego :(
09-05-2014, 17:03
Problem ze strzyżeniem gryfonika belgijskiego :(
Witam i pozdrawiam wszystkich wielbicieli gryfoników. Mam poważny dla mnie problem. Otóż polega on na tym że mój psiak ma straszną "alergie" na fryzjerów. Zmienieałem już kilka razy Panie fryzjerki, ponieważ myślałem że to być może w tym tkwi problem, ale za każdym razem mój pies jest strasznie nieznośny w trakcie strzyżenia ;/ Nie ma możliwości go uspokoić( tzn. wierci się, wyrywa, podgryza nożyczki lub maszynke).Co za tym idzie, nigdy nie jest wystrzyżony tak dokładnie i ładnie jak ja bym tego oczekiwał Smutny Panie fryzjerki delikatnie mówiąć mają go po dziurki w nosie a ja już nie wiem co robić aby mój psiak spokojnie i grzecznie odbył wizyte u fryzjera Smutny Może macie jakieś sposoby na takie sytuacje? Może coś robie nie tak?

Z góry dziękuje za pomoc Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-05-2014, 17:16
RE: Problem ze strzyżeniem gryfonika belgijskiego :(
Troszeczkę za mało szczegółów, by móc pomóc przez forum. Powiedz proszę w jakim wieku jest piesek, jak często chodzisz z nim do fryzjera i czy piesek zostaje sam z fryzjerem? i gdzie mieszkasz, może będziemy w stanie kogoś polecić, by próbować ujarzmić pieska Oczko
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-05-2014, 21:45
Z psem wszystko w normie Uśmiech Ma po prostu silniejszą osobowość niż panie fryzjerki Oczko Jesteś z Dąbrowy Tarnowskiej?

Griffon Hof - Warszawskie Gryfoniki
http://www.gryfoniki.com
Serce mamy szczenięta! Serce
10-05-2014, 20:47
Piesek ma 4 lata. Fryzjera odwiedzam mniej więcej co trzy miesiące i tak, zawsze zostawiam go u fryzjera ponieważ Pani fryzjerka stwierdziła że pies się bardziej denerwuje gdy widzi obog siebie właściciela i dlatego jest taki niespokojny. Teraz zmieniłem fryzjerke i czy wyjde z gabinetu czy nie, to widze że pies i tak jest niegrzeczny przy strzyżeniu.

Tak, griffonhof jestem z Dąbrowy Tarnowskiej Oczko A skąd wiesz?? Duży uśmiech
11-05-2014, 17:48
(10-05-2014 20:47)marcindt1984 napisał(a):  A skąd wiesz?? Duży uśmiech

Wujek google mi powiedział Oczko
Nie wiem, czy masz duży wybór psich fryzjerów w okolicy, ale moim zdaniem nie ma trudnych dzieci ani psów, są tylko osoby, które sobie z nimi nie radzą Oczko
Moje aniołami nie są a nasza groomerka doskonale nad nimi panuje, nie podnosząc nawet głosu, po prostu wiedzą, że w tej kwestii nic nie wskórają awanturami. Grzecznie poddają się wszystkim zabiegom pielęgnacyjnym.
Szukaj takiej osoby właśnie.

p.s.
I nie robi jej żadnej różnicy, czy właściciel jest obecny przy trymowaniu, czy nie Uśmiech

Griffon Hof - Warszawskie Gryfoniki
http://www.gryfoniki.com
Serce mamy szczenięta! Serce
23-05-2014, 21:28
Profesjonalizm behawioralny groomera niewątpliwie ma duże znaczenie, ale podstawowa praca w zakresie przygotowania psa do zabiegów pielęgnacyjnych należy do właściciela (opiekuna). Mogę spróbować coś podpowiedzieć, ale potrzebuję więcej informacji. Proponuję kontakt na PW lub tel. 508 21 28 23

JB - Radosne Nastroje
12-03-2018, 14:59
Rozumiem Twój problem, bo ja też długo szukałam odpowiedniego fryzjera dla mojej groomerki i jadę teraz prawie godzinę do niej ale wolę dojeżdżać niż męczyć ją paniami, które są niecierpliwe i a moja mała stresuje się Uśmiech
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości