Stworzenie nowoczesnego portalu o gryfonikach
Hello There, Guest! (LoginRegister)


Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezentacja gryfonika na wystawie
21-01-2013, 20:11 (This post was last modified: 25-01-2013 02:40 by griffons.pl.)
Post: #1
Prezentacja gryfonika na wystawie
Gryfonik to piesek nie zbyt znany, przede wszystkim w Polsce, ale obecnie coraz częściej można go zauważyć na wystawach. Wielu właścicieli tych niezwykłych psów coraz chętniej je wystawia. Osoby, które posiadają tego wspaniałego, energicznego pieska, jakim jest gryfonik na pewno powinny wiedzieć, na czym polegają wystawy oraz czy na pewno są one potrzebne. Wystawy psów organizowane są przede wszystkim, dlatego, żeby ocenić zewnętrzną budowę ciała, jak również i jego charakter oraz psychikę psa, oczywiście zgodnie z wzorcem danej rasy. Organizowane są one przez organizacje kynologiczne i muszą .... [pokaż więcej]
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
10-03-2013, 13:19
Post: #2
RE: Prezentacja gryfonika na wystawie
Ponieważ gryfonik jest małym pieskiem na wystawach jest narażony na atak dużych psów.Wiem powiecie, że takie cos nie powinno mieć miejsca na wystawie, to prawda, ale jednak sie zdaża i dlatego polecam na wystawy klatki lub ewentualnie kontenerki gdzie gryfonik czuje się bezpieczny.To jego domek, tam może się położyć, odpocząć i widzieć wszystko.Dla moich psów na wystawie klatka to azyl, tam są u siebie.

Natomiast jeśli chodzi o prezentacje na ringu to juz szczenieta należy przyzwyczajać do postawy wystawowej, chodzenia na ringówce i oglądania zębów.Jeśli zamierzamy wystawiać naszego pupila to w momencie kiedy maluch pojawia się w naszym domu zaczynamy "szkolenie".Tylko systematyczne ćwiczenia daja dobre rezultaty.
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)