Stworzenie nowoczesnego portalu o gryfonikach
Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gryfonik w samolocie
21-01-2014, 22:26
Gryfonik w samolocie
Drodzy milosnicy gryfonikow,jak to jest z lotami samolotem z czworonogiem? Prosze o opinie osoby z doswiadczeniem w temacie, ktore juz lataly badz wiedza cos na ten temat. Otoz opinie sa rozne, sa tacy ktorzy odradzaja podrozowanie samolotem z psiakiem o plaskiej mordce ze wzgledu na problemy z oddychaniem podczas lotu, jak to jest naprawde. Sa przeciez wystawy,gdzie psiaki przylatuja z roznych czesci swiata.Pytam poniewaz mieszkam za granica i chcialabym przywiezc ze soba gryfona z Polski, ale lot jest dlugi bo ponad 10 godzin, oczywiscie w kabinie ze mna nie w luku bagazowym, to nie wchodzi absolutnie w gre.Prosze o pomoc w temacie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2014, 20:02
RE: Gryfonik w samolocie
Wiem, że gryfoniki latają samolotami na wystawy .Moja znajoma z Rosji właśnie tak podróżuje ze swoimi psami.Ja osobiście wogóle nie latam, ale suczka z mojej hodowli leciała do Włoch, oczywiście nie sama ale ze znajomym i lot zniosła bardzo dobrze.Oczywiście jak przed każdą podróżą nie wolno karmić pieska.

"BARGEST" - Warszawskie Gryfoniki
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-02-2014, 21:03
RE: Gryfonik w samolocie
W ubiegłym roku Gryfonik z mojej hodowli poleciał samolotem z nowym właścicielem do USA na Florydę .Mogę podać namiary.
Dwa inne Brabanty leciały do Szwecji na kolanach opiekuna taką usługę wykonuje Pani Iza Bratkowska
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości