Stworzenie nowoczesnego portalu o gryfonikach
Witaj! (LogowanieRejestracja)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GROOMER specjalista gryfonikowy
08-02-2015, 13:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2015 22:41 przez griffons.pl.)
GROOMER specjalista gryfonikowy
Przyznam, że nie wiem w jakim dziale zamieścić poniższą propozycję. Może administratorzy zdecydują i ewentualnie przeniosą.

Co pewien czas (ostatnio częściej) jestem pytana przez nowych właścicieli gryfoników z różnych stron Polski, gdzie w okolicy ich miejsca zamieszkania działa godny polecenia specjalista od trymowania psa tej rasy.
Mogę polecać tylko (bo znam osobiście i z usług korzystałam), doskonale znaną wszystkim Zlotowiczom (i z pewnością nie tylko Zlotowiczom), Ewę Kucko, z Salonu Champion w Sopocie i moją łódzką groomerkę, Elę Ronke.
W związku z powyższym propozycja dla forumowych Gryfomaniaków:

Utwórzmy na GRIFFONS.PL bazę specjalistów gryfonikowego groomingu.

Każdy kto zna godnego polecenia, sprawdzonego osobiście, groomera lub groomerkę w swoim miejscu zamieszkania (lub okolicy) może przesłać stosowną informację na forum.

LISTA GROOMERÓW POLECANYCH PRZEZ FORUMOWICZÓW

Listę otwieram naszą honorowa groomerką, znaną wszystkim Zlotowiczom, jako prowadząca warsztaty pielęgnacji gryfoników

Sopot
groomerka Ewa Kucko - "Salon Champion" (http://www.salonchampion.pl/),

Warszawa
- Lidia Rokicka, hodowla gryfoników "Bargest" , (http://www.bargest.pl/)
- groomerka Marta Pańczyk - Salon pielęgnacji psów i kotów "Szczotka", tel.: 696-091-367
- groomerka Karolina Kowalik - salon Psie Fantazje ul. Woronicza 50 lok 5, tel 509 078 595 https://www.facebook.com/pages/Psie-Fant...4912246559

Katowice
- Katarzyna Nitka, Salon Fryzjerski "Pies i Kot", Katowice, ul. Kościuszki 12. http://www.facebook.com/piesikotkatowice tel. 32-251-94-76, 607-94-19-22, 691-184-691
- Salon "Bobik", http://www.bobik.katowice.pl, tel. 790-568-687

Łódź -
Elżbieta Ronke - "Zakład Strzyżenia Psów", tel. 42-678-42-00

JB - Radosne Nastroje
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2015, 14:08
RE: GROOMER specjalista gryfonikowy
Bardzo fajny pomysł. Sama pamiętam, jak szukałam groomera, który wytrymuje moją Tojkę. W pierwszym salonie, do którego trafiłam, niestety nie za dobrze to wyszło. Zrobili mi gryfonika na sznaucera. Potem zaczęło się szukanie, na szczęście (przypadkiem) trafiłam na stronę internetową Salonu Champion i właśnie naszej Ewy Kucko Uśmiech , jak zobaczyłam na zdjęciach, że Ewa sama ma gryfonika, to już wiedziałam, że dobrze trafiłam. No i się nie myliłam Uśmiech . Mam to szczęście, że mieszkam w 3city, więc od lat jesteśmy wierni Salonowi Champion. Ale dla tych, którzy mieszkają w innych rejonach i dopiero szukają swojego groomera na pewno taka lista byłaby pomocna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2015, 18:34
Halo!!! Warszawiacy, wrocławianie, katowiczanie, bydgoszczanie, .... nie znacie godnych polecenia specjalistów od groomingu gryfoników???

JB - Radosne Nastroje
15-02-2015, 19:39
W Warszawie trymuje gryfoniki oczywiście Lidka Rokicka. Gorąco polecam!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2015, 20:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-04-2015 08:14 przez joanna bohdziun.)
Listę przeniosłam do postu otwierającego wątek

JB - Radosne Nastroje
18-02-2015, 02:04
My również polecamy groomerke: Marte Pańczyk z Warszawa tel.: 696 091 367

Hodowla Gryfoników Hell on Wheels
www.piesdlaciebie.pl
www.gryfonikbelgijski.pl
18-02-2015, 08:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2015 08:33 przez joanna bohdziun.)
(18-02-2015 02:04)Kira napisał(a):  My również polecamy groomerke: Martę Pańczyk z Warszawa tel.: 696 091 367

Dopisałam do listy. Czy Pani Marta Pańczyk ma swój salon (miejsce działalności zawodowej, strone internetową, profil na FB)? Takie informacje można zamieszczać w naszym forumowym wykazie.

JB - Radosne Nastroje
18-02-2015, 08:38
Tak, to salon pielęgnacji psów i kotów SZCZOTKA, innych danych na tą chwilę nie znam.

Hodowla Gryfoników Hell on Wheels
www.piesdlaciebie.pl
www.gryfonikbelgijski.pl
18-02-2015, 10:30
(18-02-2015 08:38)Kira napisał(a):  Tak, to salon pielęgnacji psów i kotów SZCZOTKA, innych danych na tą chwilę nie znam.

uzupełniłam wpis

JB - Radosne Nastroje
18-02-2015, 16:53
W Katowicach - salon "BOBIK" no i hodowczyni gryfonikow Dorota Mol.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości