FORUM O GRYFONIKACH BRUKSELSKICH, BELGIJSKICH I BRABANCKICH

Pełna wersja: BRABANTCZYKI - miot G, pieski na sprzedaż
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W dniu 21.01.2018 w hodowli „Z WULKANU SERC FCI” urodziły się szczenięta: 2 suczki (gryfonik brukselski i brabantczyk) i 3 pieski (brabantczyki).

Ojcem szczeniąt jest piękny i utytułowany gryfonik brukselski: JESSE JAMES KALEVA – Interchampion, Champion Polski, Węgier i Rumunii – syn Zwycięzcy Europy'08 pochodzącego z cenionej holenderskiej hodowli: Int.Ch ALI-BE v.d.Platte Belskes.
Matką została młoda suczka rasy brabantczyk: ADELINA AJMA, która ma na swoim koncie 2x Zwycięstwo Rasy, 2x Najlepsza Dorosła Suka oraz dwa wnioski na Championa Polski (brak jej jednego wniosku do zamknięcia tytułu).

Na sprzedaż pozostały trzy pieski - BRABANTCZYKI– odważne i wesołe, o świetnych charakterach. Socjalizowane z dziećmi oraz psami, a także oswajane z dźwiękami życia codziennego.

Przyszłym właścicielom służę radą i pomocą z zakresu socjalizacji, pielęgnacji i żywienia szczeniąt. Każde szczenię jadąc do nowego domu otrzyma metrykę ZkwP, Książeczkę Zdrowia, wskazówki na temat rasy i postępowania ze szczeniakiem oraz wyprawkę na pierwsze dni nowego życia. Ponadto maluch będzie 3x odrobaczony i 2x zaszczepiony stosownie do wieku, zachipowany i po przeglądzie hodowlanym (protokół odbioru miotu do wglądu w hodowli).

Osoby zainteresowane zapraszam do rozmowy telefonicznej: 512-779-566.
Takie fajne chłopaki szukają wspaniałych właścicieli Serce
Od lewej: Valentino, Marquez, Marco - w niedzielę skończyli 7 tygodni
Na nowe domki czekają jeszcze dwaj chłopcy:

GP MARC MARQUEZ z Wulkanu serc FCI - kolor obroży czerwony
GP MARCO SIMONCELLI z Wulkanu Serc FCI - kolor obroży niebieski

Pieski już po przeglądzie hodowlanym, niedługo będą mogły pojechać do nowych domków Cwaniak
Marco i Marquez nadal polecają się do nowych domków Uśmiech
Pieski socjalizowane z dziećmi, innymi psami, życiem codziennym. Spacerują już po ogrodzie. 4x odrobaczone, 2x zaszczepione (po kwarantannie), zachipowane z metryczkami, protokół przeglądu miotu do wglądu w hodowli. Gotowe do odbioru
Cudowne są, gdyby nie fakt, że u mnie miejsca już brak to wziąłbym ich obu ;-)

Pozdrawiam
(17-04-2018 17:27)jankomuzykant napisał(a): [ -> ]Cudowne są, gdyby nie fakt, że u mnie miejsca już brak to wziąłbym ich obu ;-)

Pozdrawiam

dziękuję Uśmiech


Chłopcy znaleźli już nowe domy, na dniach wyjedzie już ostatni Marco Cwaniak
Zrobi się pusto w domu...Zdezorientowany
Przekierowanie