FORUM O GRYFONIKACH BRUKSELSKICH, BELGIJSKICH I BRABANCKICH

Pełna wersja: Witamy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z Warmii - ja i moja belgijka czyli Rebarborka Corsairey Casch.Pepsi - bo tak ją nazywamy- została adoptowana przez nas rok temu i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Jestem wielbicielķa gryfonikow i bardzo mnie cieszy każde spotkanie z przedstawicielem tej rasy. Chociaż akurat to tak rzadko się zdarza... Chyba dlatego w przyszłym roku wybiorę się na zjazd .
(14-12-2017 00:06)agda napisał(a): [ -> ]Z Warmii - ja i moja belgijka czyli Rebarborka Corsairey Casch.Pepsi - bo tak ją nazywamy- została adoptowana przez nas rok temu i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Jestem wielbicielķa gryfonikow i bardzo mnie cieszy każde spotkanie z przedstawicielem tej rasy. Chociaż akurat to tak rzadko się zdarza... Chyba dlatego w przyszłym roku wybiorę się na zjazd .

Witam, do zobaczenia na VI Zlocie Gryfoników, 23 czerwca, w "Ilkach" nad Zalewem Sulejowskim.
czesc!
Witaj Duży uśmiech
Cześć wszystkim Uśmiech
Chciałabym wziąć pod swoje skrzydła gryfonika i dlatego znalazłam się na tym forum,żeby rozeznać się w temacie i dowiedzieć się więcej o opiece nad nimi
Cześć. Mam nadzieje, że znajdziesz tu odpowiedzi na poczukiwane pytania Uśmiech
Przekierowanie