FORUM O GRYFONIKACH BRUKSELSKICH, BELGIJSKICH I BRABANCKICH

Pełna wersja: Schronisko w Korabiewicach - interwencja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Schronisko w Korabiewicach pisze na swojej stronie internetowej, że zostało opiekunem prawnym bardzo dużej ilość psiaków w typie rasy z interwencji. A na zdjęciu głównym brabantczyk Huh http://www.schronisko.info.pl/interwencja012015 ? Podobno "hodoffla" była zarejestrowana w Związku (!).
Znalazłam numer kontaktowy. Zadzwonię tam jutro i się czegoś spróbuje dowiedziec.
Dzwoniłam. Gryfoniki są dwa, czekają na sterylizację i kastrację. Jakaś fundacja się nimi zainteresowała. Nie ma pojęcia jaka?
Zaproponowałam DT, ale jako, że mieszkam daleko od schroniska i nie wiadomo jak moje stado przyjmie tymczasowiczów, a psiaki mają ciepło i jedzenie, co im na razie wystarcza, stwierdziłyśmy, że poczekamy.
Mam nadzieję, że szybko znajdą nowe, dobre domki na dobre i złe/ Póki co myślę, że najważniejsze to wesprzeć schronisko finansowo.
To hodowla Rosołowe Gwiazdki, prowadzona razem z hodowlą Z kwiatu Magnolii i innymi na lewo. W niej mydło i powidło i szczeniaki na allegro w ciągłej sprzedaży rasy dowolnej. Od dawna przed nimi przestrzegam hodowców i nabywców szczeniąt. Biznes rodzinny pod auspicjami ZKwP.
Dla mnie smutne jest to, że takie rzeczy dzieją się również pod skrzydłami ZKwP. Dziękuję za ujawnienie nazwy tej "hodoffli". Myślę, że trzeba o takich rzeczach mówić głośno.
(05-02-2015 17:39)griffonhof napisał(a): [ -> ]To hodowla Rosołowe Gwiazdki, prowadzona razem z hodowlą Z kwiatu Magnolii i innymi na lewo. W niej mydło i powidło i szczeniaki na allegro w ciągłej sprzedaży rasy dowolnej. Od dawna przed nimi przestrzegam hodowców i nabywców szczeniąt. Biznes rodzinny pod auspicjami ZKwP.

Tak mi się intuicyjnie skojarzyła ta hodowla z ogłoszeniem w Alegratka o sprzedaży "ślicznych gryfoników brukselskich z książeczką zdrowia i metryką" za 700zł

Dla mnie szokującą jest również wiadomość, że weterynarz, o której mowa w materiale emitowanym w TVN-Uwaga, jest zatrudniona w renomowanej lecznicy w Łodzi.
A ja się pytam gdzie są hodowcy którzy sprzedali tam swoje szczenięta, chyba powinni przynajmniej teraz zainteresować się ich losem.
(05-02-2015 22:41)joanna bohdziun napisał(a): [ -> ]
(05-02-2015 17:39)griffonhof napisał(a): [ -> ]To hodowla Rosołowe Gwiazdki, prowadzona razem z hodowlą Z kwiatu Magnolii i innymi na lewo. W niej mydło i powidło i szczeniaki na allegro w ciągłej sprzedaży rasy dowolnej. Od dawna przed nimi przestrzegam hodowców i nabywców szczeniąt. Biznes rodzinny pod auspicjami ZKwP.

Tak mi się intuicyjnie skojarzyła ta hodowla z ogłoszeniem w Alegratka o sprzedaży "ślicznych gryfoników brukselskich z książeczką zdrowia i metryką" za 700zł

Dla mnie szokującą jest również wiadomość, że weterynarz, o której mowa w materiale emitowanym w TVN-Uwaga, jest zatrudniona w renomowanej lecznicy w Łodzi.

Ta Pani weterynarz to podobno córka właściciela tej niby hodowli.O matko
(06-02-2015 13:43)lilka napisał(a): [ -> ]A ja się pytam gdzie są hodowcy którzy sprzedali tam swoje szczenięta, chyba powinni przynajmniej teraz zainteresować się ich losem.

Popieram. Podobno są dwa gryfoniki i brabantczyk (podobno było widać w "Uwadze", ja nie oglądałam). Gdzieś musieli kupić szczeniaki. Z resztą jakiś czas temu było ostrzeżenie o tej hodowli: http://www.gryfoniki.fora.pl/hodowle-gry...o,585.html Swoją drogą chyba można ustalić z jakiej hodowli pochodziły te psy, muszą mieć tatuaże.
Stron: 1 2
Przekierowanie